Segíthetünk?
Karrier

Dolgozz velünk

Bontakozz ki szakmailag egy inspiráló csapatban!

Karrier

Account executive-ot keresünk!

Aktívan érdeklődsz az online marketing iránt? Pezsegsz, amikor a kedvenc márkáid online megjelenése a téma? Legyél profi csapatunk legújabb tagja, ha nem éred be ennyivel: válj nálunk azzá a szakemberré, aki nem csak rálát a legkülönbözőbb szektorok integrált marketing folyamataira, hanem formálja is azokat! Ha stratégiai szemléletmóddal rendelkezel, valamint magabiztosan kommunikálsz az ügyfelekkel magyarul és angolul, akkor nálunk a helyed!

Téged keresünk, ha igaz rád, hogy:

  • legalább 2-3 éves tapasztalatot szereztél már online marketing területen
  • magas szintű MS Office/Gsuite tudással bírsz
  • analitikus szemléletmóddal rendelkezel, ismered és használod a Google Analyticset
  • szeretsz folyamatosan tanulni és fejlődni
  • jól kommunikálsz és nem riasztanak az elvárások
  • igényes, pontos és precíz vagy és ezt elvárod másoktól is
  • ismered és nyomon követed a legújabb online marketing trendeket
  • csapatjátékos vagy, aki önállóan is képes dolgozni
  • legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod

Előnyt jelent, ha:

  • kezeltél már social média kampányokat
  • ismered és kezeltél már Google Ads hirdetéseket
  • rendelkezel performance marketing ismeretekkel
  • van már ügynökségi tapasztalatod

Ezeket a feladatokat bízzuk rád:

  • napi kapcsolattartás stratégiai partnerekkel, ügyfelek proaktív kiszolgálása
  • ügynökségi munkafolyamatok koordinálása
  • folyamatos aktív részvétel az értékesítésben
  • stratégiai prezentációk készítése
  • kapacitásfigyelés, projektmenedzsment feladatok ellátása dedikált ügyfeleknél
  • beszámolók és riportok készítése (ügyfél-, értékesítési- és pénzügyi riport)
  • tender folyamatok koordinációja, aktív részvétel a tenderanyagok összeállításában
  • szoros együttműködés a SEO és PPC csapattal

Mit nyújtunk neked?

  • hosszú távú, biztos szakmai karriert
  • sokrétű egyedi projekteket, különböző szektorokban
  • a szakmai fejlődésed támogatását
  • nyitottságot, ha új ötletekkel érkezel
  • fiatalos és jó hangulatú csapatot
  • támogatást, hogy megőrizd a work-life balance-ot
  • inspiráló open-office-t
  • kutyabarát munkakörnyezetet
  • céges Apple Macbookot

Meg sem kellene említenünk, mert nálunk természetes:

  • fixen havi 2 nap home office lehetőség
  • rugalmas munkarend, hogy jusson időd mindenre, amit szeretnél
  • megbecsült csapattagként tekintünk rád és éreztetjük, hogy számít a teljesítményed
  • azonos fizetést adunk nőknek és férfiaknak
  • egyedi munkarendet teszünk lehetővé a gyerekeket nevelőknek
  • ingyen kávé, tea és gyümölcs
  • csapatépítő programok

Köszönjük az érdeklődést!

Nemsokára kapcsolatba lépünk Önnel.

Az email elküldése sikertelen!

Kérjük próbálja újra később.

Töltsd fel önéletrajzod és motivációs leveled
angolul és magyarul zip-elve*

Fájl feltöltése

    * Kötelezően kitöltendő mezők!

    Velünk dolgoznál? Ezek várnak rád!

    Kutyabarát iroda

    Nálunk tényleg állati jó a hangulat: nem csak két-, hanem négylábú kollégákból is akad néhány teljes értékű csapattag. Nem kérdés, kutyabarát munkahely vagyunk, úgyhogy bátran hozd be a házi kedvencedet, mert bőven elférünk. Két munka között pedig bele fog férni egy-egy rövid séta is.

    Profi munkaeszközök

    A hatékony munkához nem csak szakmai és emberi oldalról nyújtunk támogatást, hanem minőségi és megbízható eszközökkel segítjük a feladataid ellátását. Irodánk jól felszerelt, így nem kérdés, hogy szuper gépparkot biztosítunk számodra: ha velünk dolgozol, az Apple termékeit használhatod. Szerintünk szeretni fogod!

    Mindent az egészségért

    Ahhoz, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, fontos, hogy ügyelj a magánélet és a munka egyensúlyára. Az egyik legjobb módja ennek, hogy lehetőséget teremtesz a sportolásra, amiben mi is támogatunk All You Can Move kártyával. Minden marketinges kávén él, de mi gondoskodunk róla például, hogy mindig kerüljön az étkezőbe friss gyümölcs. Szolgáld ki magad, ha vitaminbombával dobnád fel a napodat!

    Kapcsolat

    Vegye fel velünk
    a kapcsolatot!

    Kérdéseire legkésőbb 24 órán belül válaszolunk.
    Kérjen ingyenes konzultációs időpontot!