Segíthetünk?
Karrier

Dolgozz velünk

Bontakozz ki szakmailag egy inspiráló csapatban!

Karrier

Account director-t keresünk!

Magabiztos kommunikáció, online tervezés, analitikus szemlélet, kreativitás, stratégiai gondolkodás, csapat koordinálás, ügyfélkapcsolati tapasztalat. Ez mind benned van? Akkor nálunk a helyed. Jelentkezz!

Téged keresünk, ha igaz rád, hogy:

  • legalább 3-5 éves tapasztalatot szereztél már online marketing területen
  • rendelkezel 1-2 éves vezetői tapasztalattal marketing területen
  • magas szintű MS Office/Gsuite tudással bírsz
  • analitikus szemléletmóddal rendelkezel, ismered és használod a Google Analyticset
  • szeretsz folyamatosan tanulni és fejlődni
  • jól kommunikálsz és nem riasztanak az elvárások
  • igényes, pontos és precíz vagy és ezt elvárod másoktól is
  • ismered és nyomon követed a legújabb online marketing trendeket
  • csapatjátékos vagy, aki önállóan is képes dolgozni
  • legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod

Előnyt jelent, ha:

  • önállóan menedzseltél legalább 5-10 fős csapatot
  • aktív sales tapasztalattal is rendelkezel
  • behatóan ismered a performance marketing területet
  • digitális marketing területen szereztél vezetői tapasztalatot
  • van ügynökségi tapasztalatod

Ezeket a feladatokat bízzuk rád:

  • account csapat szakmai felügyelete és irányítása
  • rendszeres kapcsolattartás stratégiai partnerekkel
  • ügyfélportfólió magas szintű menedzselése
  • ügynökségi munkafolyamatok koordinálása, minőségbiztosítása
  • folyamatos aktív részvétel az értékesítésben, kiemelt leadek kezelése
  • új üzletfejlesztési lehetőségek feltárása
  • stratégiai döntéselőkészítés a vezetők számára
  • account csapat edukálása
  • beszámolók és riportok készítése
  • tender folyamatok koordinációja
  • szoros együttműködés a SEO és PPC csapattal
  • kulcs ügyfelek account menedzsmentje

Mit nyújtunk neked?

  • hosszú távú, biztos szakmai karriert
  • sokrétű egyedi projekteket, különböző szektorokban
  • a szakmai fejlődésed támogatását
  • nyitottságot, ha új ötletekkel érkezel
  • fiatalos és jó hangulatú csapatot
  • támogatást, hogy megőrizd a work-life balance-ot
  • inspiráló open-office-t
  • kutyabarát munkakörnyezetet
  • céges Apple Macbookot

Meg sem kellene említenünk, mert nálunk természetes:

  • fixen havi 2 nap home office lehetőség (Covidtól függetlenül)
  • rugalmas munkarend, hogy jusson időd mindenre, amit szeretnél
  • megbecsült csapattagként tekintünk rád és éreztetjük, hogy számít a teljesítményed
  • azonos fizetést adunk nőknek és férfiaknak
  • egyedi munkarendet teszünk lehetővé a gyerekeket nevelőknek
  • ingyen kávé, tea és gyümölcs
  • csapatépítő programok
  • értékesítés után járó jutalékszerzési lehetőség

Köszönjük az érdeklődést!

Nemsokára kapcsolatba lépünk Önnel.

Az email elküldése sikertelen!

Kérjük próbálja újra később.

Töltsd fel önéletrajzod és motivációs leveled
angolul és magyarul zip-elve*

Fájl feltöltése

    * Kötelezően kitöltendő mezők!

    Velünk dolgoznál? Ezek várnak rád!

    Kutyabarát iroda

    Nálunk tényleg állati jó a hangulat: nem csak két-, hanem négylábú kollégákból is akad néhány teljes értékű csapattag. Nem kérdés, kutyabarát munkahely vagyunk, úgyhogy bátran hozd be a házi kedvencedet, mert bőven elférünk. Két munka között pedig bele fog férni egy-egy rövid séta is.

    Profi munkaeszközök

    A hatékony munkához nem csak szakmai és emberi oldalról nyújtunk támogatást, hanem minőségi és megbízható eszközökkel segítjük a feladataid ellátását. Irodánk jól felszerelt, így nem kérdés, hogy szuper gépparkot biztosítunk számodra: ha velünk dolgozol, az Apple termékeit használhatod. Szerintünk szeretni fogod!

    Mindent az egészségért

    Ahhoz, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, fontos, hogy ügyelj a magánélet és a munka egyensúlyára. Az egyik legjobb módja ennek, hogy lehetőséget teremtesz a sportolásra, amiben mi is támogatunk All You Can Move kártyával. Minden marketinges kávén él, de mi gondoskodunk róla például, hogy mindig kerüljön az étkezőbe friss gyümölcs. Szolgáld ki magad, ha vitaminbombával dobnád fel a napodat!

    Kapcsolat

    Vegye fel velünk
    a kapcsolatot!

    Kérdéseire legkésőbb 24 órán belül válaszolunk.
    Kérjen ingyenes konzultációs időpontot!