We understand, we deliver.

PPC menedzser álláshirdetés

Ügynökségünk magyar és nemzetközi ügyfelek PPC kampánymenedzseri feladatainak kiszolgálására keres olyan lelkes jelentkezőt, aki aktívan érdeklődik az online marketing, azon belül a Google, Facebook hirdetési lehetőségei iránt és hajlandó befogadni azokat az új ismereteket, amiket alig várunk, hogy átadjunk!

A Klikkmánia Cégcsoport 2008-ban az elsők között ismerte fel a PPC és SEO jelentőségét, mint ügynökség és fejlődésünk azóta is töretlen. Premier Google Partnerek vagyunk és több milliárdos hirdetési büdzsét kezelünk éves szinten a Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads hirdetési rendszerekben. Ügyfeleink hamar felismerik a PPC hirdetések mellett a SEO jelentőségét, így a legtöbb esetben lehetőségünk van teljes keresőmarketing stratégia kialakítására.

Cégcsoportunk jelenleg 35 főt foglalkoztat, két irodával, az Andrássy úton és a második kerületi Riadó utcában. A PPC & SEO üzletágunkon kívül, aktívan foglalkozunk marketing automatizálással és tartalommarketinggel. Külön üzletágunk a Post For Rent (korábbi BugTV), mely Youtube MCN ügynökségként, önálló cégként foglalkozik hazai és nemzetközi influencerekkel.

Elvárás:

  • PPC szakmai gyakorlat vagy junior PPC tapasztalat.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete.
  • Egyéb nyelvtudás, előny, de nem feltétel.
  • Erős MS Excel felhasználói ismeretek.
  • Tudásvágy.
  • Elköteleződés az online hirdetések felé.
  • Gyors tanulási, alkalmazkodási képesség.

Feladatok:

  • Google Ads és Facebook Ads kampányok megtervezése.
  • Kampányok állandó felügyelete és optimalizálása.
  • Együttműködés a projekt menedzserrel.
  • Állandó egyeztetés a Head of PPC kollégákkal.
  • Részvétel a belső és külső képzéseken.
  • Riportok készítése a Reportgarden és a Google Data Studio rendszerekben (betanítást követően).

Amit kínálunk:

  • 3 hónapos intenzív képzés a próbaidő alatt.
  • A próbaidőt követően is állandó belső és külső képzések.
  • Azonnal mélyvíz és komplex PPC kampányainak kezelése, megfelelő szakmai felügyelet mellett.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Állandó, inspiratív környezet és fejlődési lehetőség.
  • Fiatalos csapat, magyar vezetéssel és nemzetközi terjeszkedéssel.
  • Jelentős magyar és nemzetközi projektekben részvétel.

Jelentkezésedet, angol, magyar önéletrajzodat és motivációs leveledet, a nettó fizetési igényed megjelölésével várjuk a hello@klikkmania.hu címen!

slide_template:
default

KLIKKMANIA KFT.
 H-1061 Budapest
 Andrássy út 36.
 +36 (20) 774 3790
 KAPCSOLAT

CLICK2DIGITAL LTD.
 125 Wood Street
 London, EC2V 7AW
 +44 (0) 20 3540 7393
 hello@click2digital.com