Segíthetünk?
Karrier

Dolgozz velünk

Bontakozz ki szakmailag egy inspiráló csapatban!

Karrier

Értékesítési menedzser, sales manager

Profi ügynökségi csapatunkba keresünk értékesítési menedzsert piacbővítésre és folyamatos sales támogatásra.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, a cég és szolgáltatásainak bemutatása (hazai és nemzetközi),
  • Beérkező központi ajánlatkérések kezelése, kiszolgálása,
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel a szerződéskötésig bezárólag,
  • A cég szolgáltatásainak naprakész ismerete és értékesítése,
  • Árajánlatok készítése, illetve azok nyomon követése,
  • A projektekre vonatkozó szerződések megkötése és projektkövetés (minőségbiztosítás az első hónapokban),
  • Ügyfélkapcsolati csapat támogatása sales anyagok kidolgozásával,
  • Tender anyagok összeállításának koordinálása,
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon történő cégképviselet,
  • Egyéb értékesítés támogató feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Digitális marketing ismeret,
  • 2+ éves jártasság ügyfélkezelésben és értékesítésben,
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség, megnyerő személyiség,
  • Ügyfélorientált hozzáállás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt,
  • Precizitás,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Pipedrive vagy egyéb értékesítés támogató szoftver ismerete,
  • CRM ismeretek,
  • Ügynökségi tapasztalat,
  • Média területen, informatikai területen releváns tapasztalat,
  • Új ismeretek gyors elsajátítása,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Azonnal tudsz kezdeni.

Amit kínálunk:

  • Érdeklődők/Ügyfelek és egy szolgáltatás/brand amire igazán büszke lehetsz,
  • Fix alapbér,
  • Teljesítmény alapú jutalék,
  • Céges telefon, Macintosh laptop,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Home office lehetőség

Jelentkezz még ma, ha szeretnéd értékesítési tapasztalatodat egy 10+ éve működő, performance marketing ügynökség, profi csapatában kamatoztatni!

Köszönjük az érdeklődést!

Nemsokára kapcsolatba lépünk Önnel.

Az email elküldése sikertelen!

Kérjük próbálja újra később.

Töltsd fel önéletrajzod és motivációs leveled
angolul és magyarul zip-elve*

Fájl feltöltése

    * Kötelezően kitöltendő mezők!

    Velünk dolgoznál? Ezek várnak rád!

    Kutyabarát iroda

    Nálunk tényleg állati jó a hangulat: nem csak két-, hanem négylábú kollégákból is akad néhány teljes értékű csapattag. Nem kérdés, kutyabarát munkahely vagyunk, úgyhogy bátran hozd be a házi kedvencedet, mert bőven elférünk. Két munka között pedig bele fog férni egy-egy rövid séta is.

    Profi munkaeszközök

    A hatékony munkához nem csak szakmai és emberi oldalról nyújtunk támogatást, hanem minőségi és megbízható eszközökkel segítjük a feladataid ellátását. Irodánk jól felszerelt, így nem kérdés, hogy szuper gépparkot biztosítunk számodra: ha velünk dolgozol, az Apple termékeit használhatod. Szerintünk szeretni fogod!

    Mindent az egészségért

    Ahhoz, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, fontos, hogy ügyelj a magánélet és a munka egyensúlyára. Az egyik legjobb módja ennek, hogy lehetőséget teremtesz a sportolásra, amiben mi is támogatunk All You Can Move kártyával. Minden marketinges kávén él, de mi gondoskodunk róla például, hogy mindig kerüljön az étkezőbe friss gyümölcs. Szolgáld ki magad, ha vitaminbombával dobnád fel a napodat!

    Kapcsolat

    Vegye fel velünk
    a kapcsolatot!

    Kérdéseire legkésőbb 24 órán belül válaszolunk.
    Kérjen ingyenes konzultációs időpontot!